desktop

12725
1
3al2öde
Karaca Şal Desenli Kışlık Eşarp Hardal
Paylaşın

Karaca Şal Desenli Kışlık Eşarp Hardal

40.00 TL
24.90 TL
40.00 TL
Daha fazla Karaca ürünü
Adet
Fiyatı düştüğünde e-posta ile haber ver
Paylaşın
 • Ürün Detayı

   Karaca Şal Desenli Kışlık Eşarp Hardal

   Daha önceleri sadece orta yaş üstü hanımlar için üretilen bu eşarplar, şimdilerde genç kesime hitap edecek desen ve renklerde üretilmeye başlandı. Siz de tarzınıza uygun desen ve renklerden seçim yaparak kış aylarında hem rahat hem kullanışlı bu eşarplara sahip olabilirsiniz.

   Kumaş : Kışlık 

   Renk : Hardal
   Ölçüler : 95cm*95cm
   Ürün Kodu: 144263
   Kayma yapmayan kumaştan üretilmiştir. 
 • Editörün Notu

   Kış aylarının vazgeçilmezi kışlık eşarplar, kolay şekil alan kumaşıyla sizi rahat hissettirecek. Eşsiz renkleriyle tüm kıyafetlerinizle uyum içinde kullanabilirsiniz.
 • İade ve Değişim

   Satın aldığınız ürün beklentileriniz karşılamaz ise ürünü esarpAVM' ye kolayca iade edebilirsiniz.İade ve işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz.
   7 gün içerisinde info@esarpavm.com adresinden veya 0850 520 02 00 numaralı telefondan ulaşarak ürünü iade edebilirsiniz. İade işleminin gerçekleşebilmesi için fatura arkasında bulunan iade formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Ürünü, orijinal ambalajıyla ve faturasıyla birlikte eşarpAVM' ye iade gönderebilirsiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş, kullanılmamış orijinal ve ambalajı ile gönderilmesi gerekmektedir.
EN SON GEZDİKLERİNİZ
40.00 TL
24.90 TL