desktop
Fiyat

Sarar Eşarp

Kadın ve erkek giyiminin seçkin markalarından Sarar, şık eşarp modelleri ile özellikle tesettür giyimi tercih eden hanımlara kalite ve zarafeti bir arada sunuyor.

Polyester rayon kumaştan üretilen ve 90'a 90 ebatlarında hazırlanan Sarar eşarp modelleri, farklı renk, tasarım ve çizgileriyle dikkat çekiyor. Özel desen seçenekleri ile her beğeniye seslenen bu eşarplar, başta manto, pardösü olmak üzere, gardırobunuzdaki diğer birçok kıyafetiniz ile son derece uyumlu kombin edilebiliyor. Pastel renklerden canlı renklere çok sayıda modelle sergilenen bu eşarplar, ince bir estetik zevki yansıtan özgün tasarımları ve kadınca çizgileri ile nitelikli bir eşarp almak isteyen hanımlar için cazip bir alternatif oluşturuyor.

İster başörtüsü, ister boyunda fular olarak kullanabileceğiniz, konforuyla da beğeninizi kazanacak bu eşarplar ile tarzınızı en zarif şekilde yansıtabilirsiniz. Sarar şıklığını en çarpıcı şekilde sunan Sarar eşarp seçenekleri arasından hem beğeninize uyan, hem de renk, ton ve desen olarak kıyafetleriniz ile uyumlu olabilecek birçok model yer alıyor. Bu modelleri karşılaştırarak, uygun gördüğünüz ürün veya ürünleri Eşarp AVM güvencesi ve avantajları ile kolayca sipariş verip, satın alabilirsiniz.