ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

İpek Şal

İki taraflı renk çeşitleriyle tasarımlarını ilgi çekici hale getiren ipek şal modelleri günlük hayatınıza şıklık getiriyor. Özellikle ipek kalitesini şalla buluşturan ipek şallar, her renk kıyafete göre tercih edilebilecek zenginlikte alternatifler ile Eşarp AVM'de siz kadınların beğenisine sunuluyor.

Modern hayatın getirdiği trendlerin başında gelen şallarda tercih ettiğiniz markaya göre seçeneklerin çokluğu şıklığınıza yansıyacak. Spor giyindiğiniz ya da şık olmayı arzu ettiğiniz günlerde ipek şalları elbise, tunik ve pantolonlarınızla uyum içinde kullanabilirsiniz. İpek şal modellerini bağlama şeklinizle de yaptığınız kıyafet kombinlerine hareket kazandırabilir, farklı ve bambaşka bir tarz oluşturabilirsiniz. Kot ceketiniz ya da kapların üzerinde giyebileceğiniz sade renklerin dışında abiye elbiselerinizle kullanabileceğiniz çarpıcı renk modelleri ile Aker, Karaca, Armanda ve Bone Sera marka seçeneklerini tarzından ödün vermeyen siz bayanların beğenisine sunuyoruz. Teninize yakışan ve yüzünüzü aydınlatan renkler taşıyan bu modellerin gardrobunuzda kesinlikle yer alması gerekiyor.

Gömlek tuniklerinizle, elbise ve eteklerinizle oluşturduğunuz kombinleriniz ile tarzınıza katkıda bulunacak ipek şal modellerinde size yakışan renkleri seçebilirsiniz. Kredi kartına taksit ve kapıda ödeme avantajlarıyla satın alabileceğiniz ipek şallara hemen sepetinize ekleyerek sahip olabilirsiniz.