1

Pierre Cardin Eşarp

Yıllardır modaya öncülük eden Pierre Cardin, birbirinden farklı ve kaliteli eşarp modellerini beğeninize sunuyor. Eşarp AVM ayrıcalığı ile Pierre Cardin'in şık ürünlerini inceleyebilir, sizi en iyi yansıtan modeli seçebilirsiniz.
Pierre Cardin eşarp modelleri, estetiği ile kombinlerinize zarafet katıyor. Eşarp seçiminin öneminin şıklığınızdaki yeri tartışılmazken, Pierre Cardin imzası ile kıyafetlerinizi yeniden yorumlayabilirsiniz. Pastel tonlardaki renk seçenekleri ile duruluğunuzu ön plana çıkarabilir, canlı renklerle enerjinizi yansıtabilirsiniz. Çizgili ve renk geçişli ipek ürünler ise her mevsim kullanabileceğiniz parçalar arasında yerlerini alıyor. Her yaştan bayanın günün her anında severek kullanabileceği modelleriyle kombinlerinizde yıldız olmaya aday Pierre Cardin eşarp modelleri, farklı fiyat seçenekleri sunarak her bütçeye uygun alternatifler üretiyor.
%100 sura ipekten üretilmiş kaliteli Pierre Cardin eşarplar, kayma yapmadan kolayca şekil alır. Renklendirmesinde kullanılan doğal malzemeler, terleme gibi durumlarda teninize hiçbir şekilde zarar vermez. Renklerinin canlılığını uzun süre koruyarak yıllar sonra bile ilk günkü yeniliğinden hiçbir şey kaybetmez.
Özgün tarzınızı ve ince zevkinizi yansıtacak Pierre Cardin eşarp modelleri, Eşarp AVM'nin sizlere sunduğu kredi kartına taksit, kapıda ödeme ve yurt dışına gönderim avantajları ile bir tık uzağınızda.